send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

UFO Line 3000 UK lietošanas īpatnības

UFO Line 3000 UK lietošanas īpatnības Tālvadības pults UFO Line 3000 UK, indikatoru nozīme un funkcijas.
LASĪT TĀLĀK >>>

Infrasarkanos staru sildītāja darbības princips

Infrasarkanos staru sildītāja darbības princips Infrasarkano staru sildītāja „UFO” darbības princips pašos pamatos atšķiras no konvekcijas tipa sildītāju darbības principa. Sildītāji „UFO” pārvērš elektroenerģiju siltuma enerģija, izmantojot speciālu sildelementu. Siltuma enerģija siltuma staru veidā nonāk uz virsmām, priekšmetiem un cilvēkiem, uz kuriem virzīti sildītāja gaismas stari.
LASĪT TĀLĀK >>>

UFO 3000 RC lietošanas īpatnības

UFO 3000 RC lietošanas īpatnības Pievienojiet ierīces barošanas vada kontaktdakšu strāvas avotam. Sākotnēji ierīce atrodas izslēgtā (OFF) stāvoklī un uz displeja izgaismojas «-».
LASĪT TĀLĀK >>>

Komfortabls siltums

Komfortabls siltums Atrašanās zonā ar pazeminātu siltumizolācijas līmeni (piemēram, līdzās logam vai durvīm), rada cilvēkam siltuma diskomforta sajūtu. Sildītāji „UFO”, uzstādīti šādās vietās, lieliski kompensē siltuma nepietiekamību un zudumus. Pateicoties šīm īpašībām, „UFO” ir optimāls risinājums augsta siltuma komforta un zemu apkures un sildīšanas ekspluatācijas izmaksu nodrošināšanai.
LASĪT TĀLĀK >>>

Siltuma starojums

Siltuma starojums Visi priekšmeti un ķermeņi nepārtraukti izstaro elektromagnētiskos viļņus. Izstarojuma spektrs aptver plašu diapazonu: sākot ar simtiem metru līdz 10-12 m gariem radioviļņiem. Noteikta garuma viļņus ķermeņi lieliski absorbē un tie šķērso Zemes atmosfēras slāņus ar niecīgiem zudumiem. Šādi ir arī infrasarkanā (IS) diapazona viļņi, kuri cilvēka acīm nav redzami (1. zīm.).
LASĪT TĀLĀK >>>

Enerģijas sadale

Enerģijas sadale Zonētā jeb lokalizētā apsilde Izmantojot infrasarkano staru sildītāju „UFO”, vienas un tās pašas telpas dažādās zonās var uzturēt atšķirīgas temperatūras. Principā, nebūt nav nepieciešams, lai visās telpas daļās temperatūra būtu vienāda. No siltuma komforta viedokļa, dažādu darbu veikšanai ir nepieciešamas atšķirīgas temperatūras. Zonēto apsildi var salīdzināt ar zonēto apgaismojumu: parasti visvairāk gaismas un siltuma ir nepieciešams tiešā darba vietas tuvumā.
LASĪT TĀLĀK >>>