send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Skatīt klipu par UFO produkciju

Skatīt klipu par UFO produkciju Skatīt klipu par UFO produkciju
LASĪT TĀLĀK >>>

Tālvadības pultis UFO Line 3000 UK, indikatoru nozīme un funkcijas

Tālvadības pultis UFO Line 3000 UK, indikatoru nozīme un funkcijas Tālvadības pults UFO LineE 3000 UK, indikatoru nozīme un funkcijas
LASĪT TĀLĀK >>>

UFO infrasarkanie sildītāji

UFO infrasarkanie sildītāji Kompānija “Prizma Plus” Latvijas tirgū sāk piedāvāt infrasarkanos sildītājus UFO. Tie darbojas līdzīgi kā dabiskā Saules gaisma, kas blakus redzamajai gaismai izstaro arī neredzamos ultravioletos un infrasarkanos starus. Īsviļņu infrasarkanie stari sniedz gaismu, bet garo viļņu stari — siltumu. Garo viļņu siltums ir “UFO” piedāvātās tehnoloģijas pamatā.
LASĪT TĀLĀK >>>

Sasilda pat grūti aizsniedzamas vietas

Sasilda pat grūti aizsniedzamas vietas Gaismas apsilde ir viens no senākajiem siltuma ieguves veidiem. Jo vissenākais, vislielākais un visjaudīgākais sildītājs uz Zemes – tā ir Saule. Turklāt siltums rodas tikai tad, kad, šķērsojuši salto kosmosu, Saules stari sasniedz noteiktas virsmas uz Zemes. „UFO” sildītājs silda ar gaismas stariem, tāpat kā to dara Saule. Tā sildelements - flamentīns – pārveido elektroenerģiju dienā neredzamos, kamīna gaismai līdzīgos, sarkani oranžos gaismas staros, kuri silda no attāluma un sasilda priekšmetu virsmas (grīdu, sienas, mēbeles).
LASĪT TĀLĀK >>>

Jūs varat atļauties paši savu sauli!

Jūs varat atļauties paši savu sauli! Daži mūsu pilsētas iedzīvotāji nemaz neizjūt vēsā laika iestāšanos. Un tas nav tādēļ, ka viņi ir ļoti aizņemti. Vienkārši viņiem ir pašiem sava saules. Nopirkuši to par pieņemamu cenu. Un lieto: divas diennaktis svin dzimšanas dienu vasarnīcā, birojā strādā, ģērbušies vieglās vasaras drēbēs. Viņiem vasara nebeidzas. Kā tas var būt?
LASĪT TĀLĀK >>>

„Mājas saule” veido komfortablu atmosfēru (kr.val.)

„Mājas saule” veido komfortablu atmosfēru (kr.val.) Солнечный свет — универсальная система обогрева, которую использует сама природа. все ранее созданные отопительные приборы уступали солнцу, поскольку их работа строилась на том, чтобы нагреть воздух в закрытом помещении, а уже он обогревал людей. теперь благодаря световым обогревателям UFO стало возможным получить все преимущества солнечного тепла.
LASĪT TĀLĀK >>>