send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Par kompāniju

Eirāzijā lielākais infrasarkano (IK) iekārtu ražotājs – kompānija NNR (Turcija- Lielbritānija) Latvijas tirgū piedāvā principiāli jaunu telpu apkures iespēju – ar gaismas sildītājiem jūs varēsiet apsildīt gan savu mājokli, gan garāžu, gan vasarnīcu, ofisa vai noliktavu telpas!

Kompānija NNR jau 27 gadus nodarbojas ar augstas efektivitātes gaismas sildierīču ražošanu un tirdzniecību Eiropas reģionā.

Kopš 2001. gada šīs kompānijas produkcija tiek plaši pārstāvēta ES, Austrumeiropas, Krievijas un Ukrainas tirgū.

Balstoties uz veiksmīgo pārdošanas pieredzi pēdējo gadu laikā, ņemot vērā lielo interesi un pieprasījumu pēc šīs produkcijas, gan rūpniecības, gan arī sadzīves tehnikas tirgus sektorā, kompānija NNR piedāvā sildītājus UFO arī Latvijas iedzīvotājiem.

Produkcija ir ieguvusi starptautiskus sertifikātus  ISO, IEC, EN, TSE, kas apliecina gaismas sildītāju UFO atbilstību augstajiem Eiropas standartiem.

Oficiālais NNR pārstāvis Latvijā – SIA "Infrared Sun", kas nodrošina tā tirdzniecību Latvijas teritorijā un piedāvā gaismas sildītāju UFOTERM servisa apkalpošanu.

Vai jums ir zināms, ka…

  • sildītāji UFO tiek izvietoti lielāko Eiropas pilsētu metropolitēnos
  • UFO spēj nodrošināt higiēniski tīru vidi, pateicoties tam, sildītāji tiek izmantoti fizikālo procedūru laikā un arī operāciju zālēs
  • UFO ir tik droši, ka tos izmanto dzemdību namos, lai sasildītu mazuļus

IZDRUKĀT