send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Kafejnīcām un restorāniem

Kafejnīcām un restorāniem Eiropā infrasarkano apkuri pielieto jau trīsdesmit gadus. Restorāniem, kuri atrodas zem klajas debess, sevišķi rudens un ziemas mēnešos ir nepieciešama atklātu platību apsildīšana. Platības, kuras atrodas zem klajas debess, ir gan dārgi, gan neparocīgi apkurināt ar tradicionālajām apkures sistēmām.
LASĪT TĀLĀK >>>

Auto īpašnieku priekam

Auto īpašnieku priekam „UFO” dziļi izsilda telpu, novēršot mitrumu un aizkavējot atkārtotu tā rašanos. Mitrums – tie ir gaisā koncentrējušies tvaiki, bet smaka, kuru mēdz dēvēt par „mitruma smaku”, ir mitrā vidē dzīvojošu acīm neredzamu mikroorganismu un baktēriju izplatīta.
LASĪT TĀLĀK >>>

Ražošanas telpām

Ražošanas telpām Bet mums taču nav nepieciešama silta telpa kā tāda! Mums ir nepieciešams, lai silti būtu telpā esošie priekšmeti un, lai silti būtu cilvēkiem, kuri atrodas konkrētā šīs telpas vietā.
LASĪT TĀLĀK >>>

Mājai un ģimenei

Mājai un ģimenei Izkurināta, omulīga un silta istaba daudzu cilvēku uztverē saistās ar komfortu, turklāt to uzskata par veselīga miega obligātu priekšnoteikumu. Komfortabla temperatūra palīdz jums ātri iemigt un mierīgi gulēt visu nakti. „UFO” sildītāji ir aprīkoti ar termostatu, kurš aizsargā pret pārkaršanu, tādēļ jūs varat visu nakti mierīgi gulēt un neuztraukties par drošību.
LASĪT TĀLĀK >>>

Vasarnīcai un dārzam

Vasarnīcai un dārzam
LASĪT TĀLĀK >>>