send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Ieslēdz savu sauli!

NEKAISIET NAUDU VĒJĀ!

Parastās apkures un apsildes sistēmas gandrīz visu siltuma enerģiju patērē, lai sasildītu apkārtējo gaisu, kurš, savukārt, sasilda apkārtējos priekšmetus. „UFO” principiālā atšķirība ir tā, ka šī sistēma vispirms sasilda cilvēkus un priekšmetus, nevis gaisu. Apkārtējās virsmas un priekšmeti (grīda, sienas, mēbeles, interjera piederumi u. tml.) uzsūc flamentīna (UFO sildelementa) izstaroto siltuma enerģiju. Tādējādi vispirms sasilst priekšmeti un virsmas, kuras pēc tam sāk pakāpeniski izstarot sekundāro siltumu un, paši it kā kļūstot par apsildes iekārtām, kliedē to visā telpā.

Siltuma sadales shēma, izmantojot parastos apkures paņēmienus

Siltuma sadales shēma, izmantojot infrasarkanos sildītājusIERASTO APKURES SISTĒMU TRŪKUMI

Uz šo dienu infrasarkanā apkure visā pasaulē ir atzīta par vismodernāko un veselībai nekaitīgāko apkures veidu, jo tam nav trūkumu, kuri piemīt konvekcijas tipa apkurei (par tādu uzskatāmi eļļas radiatori, elektrokonvektori, centrālapkures baterijas u. tml.). Un, jāatzīst, ka trūkumu ir daudz: tie ir gan līdz ar gaisu cirkulējošie putekļi, gan sausais gaiss, kurš veidojas gaisa plūsmai virzoties caur karstajiem sildelementiem, kuri, turklāt, sildīja tieši gaisu, kas tiecās virzīties augšup. Šādas (konvekcijas) apkures ietekmē pie Jūsu telpas griestiem temperatūra var sasniegt pat 40 grādu karstumu, bet tajā pašā laikā pie grīdas un kājām gaisa temperatūra var nesasniegt pat 15 grādu siltumu. Vai tas nav nepatīkami?

VIENMĒRĪGA SILDĪŠANA

„UFO” infrasarkanie sildītāji darbojas citādāk: novietoti pie griestiem, ar saviem stariem tie silda telpas lejas daļu un tādējādi vienmērīgi sadala siltumu visā ēkas augstumā. Nav pilnīgi nekādas gaisa cirkulēšanas (nav caurvēju) un, līdz ar to, arī putekļu plūsmas.
Tādējādi UFO Infrared Heatersun sildītāji var efektīvi darboties ne tikai slēgtās telpās, bet arī atklātos laukumos. „UFO” netraucē pat vējš. UFO Infrared Heatersun infrasarkano staru sildītājus izmanto arī kā durvju siltuma aizkarus. Ar metāla stiprinājumiem sildītāju stiprina pie griestiem vai pakar zem tiem.  Infrasarkano staru sildītāju var stiprināt līdz 3,5 metru augstumā.

UFO Infrared Heatersun sildītāji lietošanas laikā:

  • nesadedzina skābekli un neizraisa galvassāpes;
  • nesadedzina gaisā esošās mikrodaļiņas, tādējādi novēršot nepatīkamas smakas rašanos;
  • novērš vīrusu, baktēriju un mikroorganismu vairošanos, veidojot sterilu atmosfēru.
  • sasilda pat grūti aizsniedzamas vietas;
  • vienkārši lietojami un labojami;
  • nerada troksni un neaizņem daudz vietas. 

„UFO” sildītājiem ir plašs pielietojums:

IZDRUKĀT