send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Sildītāja „UFO” priekšrocības

Sildītāja „UFO” priekšrocības Vispirms silda cilvēkus un priekšmetus Nodrošina lietderīgu, ekoloģiski tīru un ekonomisku apsildīšanu Ideāli piemērots vietās, kur nepieciešama īslaicīga apsildīšana Apsilda atklātas platības pat vējainā laikā Apsilda grūti sasniedzamus apgabalus Nodrošina ātru siltuma pārvadi (27 sekunžu laikā), Vējš un caurvēji neietekmē apsildīšanu
LASĪT TĀLĀK >>>

Praktiskums

Praktiskums Sildītājus „UFO” var uzstādīt uz augsta statņa vai nostiprināt stacionāri – pie griestiem vai pie sienas. Uz statņa uzstādītu, sildītāju var viegli pārvietot no vienas vietas uz citu (tā tiek nodrošināta mobilitāte), montējot vai piestiprinot tiek atbrīvota cilvēku atrašanās zona un ietaupīta lietderīgā kopējā telpas platība. Kā vienā, tā otrā gadījumā „UFO” lieliski iederas jebkuras telpas dizainā un uzlabo mājas vai biroja atmosfēras omulīgumu.
LASĪT TĀLĀK >>>

„UFO” – lietderīgs sildītājs

„UFO” – lietderīgs sildītājs Degšanas procesā, kurš norit jebkurā apkures sistēmā, tiek patērēts skābeklis. Gāzes apkures darbības ietekmē sadeg skābeklis un intensīvi izdalās karbondioksīds, karbonmonoksīds, mitrums un citi cilvēka organismam kaitīgi izmeši. Ja ventilācija telpā ir nepietiekama, skābekļa saturs gaisā samazinās un šīs samazināšanās ietekmē telpā esošajiem cilvēkiem sākas galvassāpes.
LASĪT TĀLĀK >>>

„UFO” sensacionālās iespējas

„UFO” sensacionālās iespējas Sildītāji „UFO” ir savietojami ar jebkuriem ventilācijas tipiem, jo nerada gaisa cirkulāciju, kura varētu negatīvi ietekmēt ventilācijas sistēmu darbību. Turklāt, jebkura ventilācijas tipa izmantošanas gadījumā, „UFO” nodrošina ievērojami mazāku siltuma aizplūšanu no telpām, jo, izmantojot „UFO”, gaisa temperatūra pie griestiem būs ievērojami zemāka, nekā citu sildītāju izmantošanas gadījumā.
LASĪT TĀLĀK >>>